Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > 752103470GTR7
752103470GTR7
752103470GTR7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 752103470GTR7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 752103470GTR7
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 5 RES 47 OHM 10SRT
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4925 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 752103470GTR7 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 5 RES 47 OHM 10SRT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4925 pcs Podatkovni list 752 Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±2%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm) Serija 752
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 47 Moč na element 160mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 10-SRT
Druga imena 752-103-47TR
752103470GTR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 5 Število zatičev 10
Tip montaže Surface Mount Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.100" (2.53mm) natančen opis 47 Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 5 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 10-SRT