Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > 752121102GPTR13
752121102GPTR13
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 752121102GPTR13 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 752121102GPTR13
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 11 RES 1K OHM 12SRT
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela 752121102GPTR13 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 11 RES 1K OHM 12SRT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 67469 pcs Podatkovni list 752 Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±2%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.665" L x 0.080" W (16.89mm x 2.03mm) Serija 752
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 1k Moč na element 80mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 12-SRT
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 11
Število zatičev 12 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.100" (2.53mm)
natančen opis 1k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 11 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 12-SRT Vrsta tokokroga Bussed