Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > 752181223GPTR7
752181223GPTR7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 752181223GPTR7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 752181223GPTR7
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 16 RES 22K OHM 18DRT
Product parameter
številka dela 752181223GPTR7 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 16 RES 22K OHM 18DRT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 56337 pcs Podatkovni list 752 Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±2%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.515" L x 0.080" W (13.08mm x 2.03mm) Serija 752
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 22k Moč na element 80mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 18-DRT
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 16
Število zatičev 18 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.100" (2.53mm)
natančen opis 22k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 16 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 18-DRT Vrsta tokokroga Bussed