Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > 752181473GPTR7
752181473GPTR7
752181473GPTR7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 752181473GPTR7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 752181473GPTR7
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 16 RES 47K OHM 18DRT
Product parameter
številka dela 752181473GPTR7 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 16 RES 47K OHM 18DRT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 56503 pcs Podatkovni list 752 Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±2%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.515" L x 0.080" W (13.08mm x 2.03mm) Serija 752
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 47k Moč na element 80mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 18-DRT
Druga imena 752-181-47KPTR
752181473GPTR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 16 Število zatičev 18
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.100" (2.53mm) natančen opis 47k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 16 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 18-DRT