Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > 752201223JPTR13
752201223JPTR13
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 752201223JPTR13 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 752201223JPTR13
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 18 RES 22K OHM 20DRT
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela 752201223JPTR13 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 18 RES 22K OHM 20DRT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 81804 pcs Podatkovni list 752 Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm) Serija 752
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 22k Moč na element 80mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 20-DRT
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 18
Število zatičev 20 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.100" (2.53mm)
natančen opis 22k Ohm ±5% 80mW Power Per Element Bussed 18 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 20-DRT Vrsta tokokroga Bussed