Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > 752203331GPTR7
752203331GPTR7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 752203331GPTR7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 752203331GPTR7
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 10 RES 330 OHM 20DRT
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 752203331GPTR7 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 10 RES 330 OHM 20DRT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 57969 pcs Podatkovni list 752 Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±2%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm) Serija 752
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 330 Moč na element 160mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 20-DRT
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 10
Število zatičev 20 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.100" (2.53mm)
natančen opis 330 Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 10 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 20-DRT Vrsta tokokroga Isolated