Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > 752241472GPTR7
752241472GPTR7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 752241472GPTR7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 752241472GPTR7
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 22 RES 4.7K OHM 24DRT
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 752241472GPTR7 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 22 RES 4.7K OHM 24DRT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 62048 pcs Podatkovni list 752 Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±2%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.665" L x 0.080" W (16.89mm x 2.03mm) Serija 752
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 4.7k Moč na element 80mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 24-DRT
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 22
Število zatičev 24 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.100" (2.53mm)
natančen opis 4.7k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 22 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 24-DRT Vrsta tokokroga Bussed