Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > 752243330GPTR7
752243330GPTR7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 752243330GPTR7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 752243330GPTR7
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 12 RES 33 OHM 24DRT
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 752243330GPTR7 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 12 RES 33 OHM 24DRT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 72542 pcs Podatkovni list 752 Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±2%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.665" L x 0.080" W (16.89mm x 2.03mm) Serija 752
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 33 Moč na element 160mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 24-DRT
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 12
Število zatičev 24 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.100" (2.53mm)
natančen opis 33 Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 12 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 24-DRT Vrsta tokokroga Isolated