Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > 753083560GPTR13
753083560GPTR13
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 753083560GPTR13 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 753083560GPTR13
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 4 RES 56 OHM 8SRT
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela 753083560GPTR13 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 4 RES 56 OHM 8SRT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 66736 pcs Podatkovni list 753 Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±2%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.245" L x 0.080" W (6.22mm x 2.03mm) Serija 753
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 56 Moč na element 80mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-SRT
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 4
Število zatičev 8 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.100" (2.53mm)
natančen opis 56 Ohm ±2% 80mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 8-SRT Vrsta tokokroga Isolated