Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > 753091222GTR
753091222GTR
753091222GTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 753091222GTR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 753091222GTR
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 8 RES 2.2K OHM 9SRT
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5548 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 753091222GTR Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 8 RES 2.2K OHM 9SRT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5548 pcs Podatkovni list 753 Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±2%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.270" L x 0.080" W (6.86mm x 2.03mm) Serija 753
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 2.2k Moč na element 40mW