Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > 766141271GPTR7
766141271GPTR7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 766141271GPTR7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 766141271GPTR7
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 13 RES 270 OHM 14SOIC
(v ameriških dolarjih)
800 pcs
Product parameter
številka dela 766141271GPTR7 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 13 RES 270 OHM 14SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 88068 pcs Podatkovni list 766 Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±2%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm) Serija 766
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 270 Moč na element 80mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 13
Število zatičev 14 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.069" (1.75mm)
natančen opis 270 Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Vrsta tokokroga Bussed