Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > 766163391GPTR7
766163391GPTR7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 766163391GPTR7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 766163391GPTR7
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 8 RES 390 OHM 16SOIC
Product parameter
številka dela 766163391GPTR7 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 8 RES 390 OHM 16SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 87836 pcs Podatkovni list 766 Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±2%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm) Serija 766
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 390 Moč na element 160mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 8
Število zatičev 16 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.069" (1.75mm)
natančen opis 390 Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Vrsta tokokroga Isolated