Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > 767141122GPTR13
767141122GPTR13
767141122GPTR13
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 767141122GPTR13 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 767141122GPTR13
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 13 RES 1.2K OHM 14SOIC
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela 767141122GPTR13 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 13 RES 1.2K OHM 14SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 110268 pcs Podatkovni list 767 Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±2%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm) Serija 767
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 1.2k Moč na element 100mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 13
Število zatičev 14 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.093" (2.36mm)
natančen opis 1.2k Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Vrsta tokokroga Bussed