Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > 767161202GPTR13
767161202GPTR13
767161202GPTR13
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 767161202GPTR13 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 767161202GPTR13
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 15 RES 2K OHM 16SOIC
Product parameter
številka dela 767161202GPTR13 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 15 RES 2K OHM 16SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 104274 pcs Podatkovni list 767 Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±2%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm) Serija 767
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 2k Moč na element 100mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 15
Število zatičev 16 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.093" (2.36mm)
natančen opis 2k Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Vrsta tokokroga Bussed