Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > 768161271GPTR13
768161271GPTR13
768161271GPTR13
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 768161271GPTR13 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 768161271GPTR13
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 15 RES 270 OHM 16SOIC
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela 768161271GPTR13 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 15 RES 270 OHM 16SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 93100 pcs Podatkovni list 768 Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±2%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm) Serija 768
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 270 Moč na element 100mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 15
Število zatičev 16 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm)
natančen opis 270 Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Vrsta tokokroga Bussed