Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > 768163203GPTR13
768163203GPTR13
768163203GPTR13
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 768163203GPTR13 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 768163203GPTR13
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 8 RES 20K OHM 16SOIC
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela 768163203GPTR13 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 8 RES 20K OHM 16SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 93709 pcs Podatkovni list 768 Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±2%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm) Serija 768
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 20k Moč na element 200mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 8
Število zatičev 16 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm)
natančen opis 20k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Vrsta tokokroga Isolated