Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > 768201471GPTR13
768201471GPTR13
768201471GPTR13
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 768201471GPTR13 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 768201471GPTR13
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 19 RES 470 OHM 20SOIC
Product parameter
številka dela 768201471GPTR13 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 19 RES 470 OHM 20SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 90378 pcs Podatkovni list 768 Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±2%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.540" L x 0.220" W (13.70mm x 5.59mm) Serija 768
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 470 Moč na element 100mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 20-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 19
Število zatičev 20 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm)
natančen opis 470 Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 19 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 20-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Vrsta tokokroga Bussed