Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > 768203221GPTR13
768203221GPTR13
768203221GPTR13
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 768203221GPTR13 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 768203221GPTR13
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 10 RES 220 OHM 20SOIC
Product parameter
številka dela 768203221GPTR13 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 10 RES 220 OHM 20SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 96255 pcs Podatkovni list 768 Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±2%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.540" L x 0.220" W (13.70mm x 5.59mm) Serija 768
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 220 Moč na element 200mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 20-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 10
Število zatičev 20 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm)
natančen opis 220 Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 10 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 20-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Vrsta tokokroga Isolated