Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > S40X043270JP
S40X043270JP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi S40X043270JP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela S40X043270JP
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 2 RES 27 OHM 0201
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela S40X043270JP Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 2 RES 27 OHM 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 720718 pcs Podatkovni list S4x Series
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0302
Velikost / dimenzija 0.033" L x 0.024" W (0.85mm x 0.60mm) Serija S4x
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 27 Moč na element 31mW
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 0302 (0805 Metric), Convex, Long Side Terminals
Druga imena S40X043270JPCT delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 2 Število zatičev 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm) natančen opis 27 Ohm ±5% 31mW Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0302 (0805 Metric), Convex, Long Side Terminals