Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > TC25V3A32K7680
TC25V3A32K7680
TC25V3A32K7680
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TC25V3A32K7680 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TC25V3A32K7680
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela TC25V3A32K7680 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5415 pcs Podatkovni list TC25 Series
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 1.5V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Serija TC25 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod CMOS delovna temperatura -10°C ~ 60°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 32.768kHz natančen opis 32.768kHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 3mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -