Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > TC50N5C32K7680
TC50N5C32K7680
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TC50N5C32K7680 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TC50N5C32K7680
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD
Product parameter
številka dela TC50N5C32K7680 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 71102 pcs Podatkovni list TC50 Series
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 2.5V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija TC50 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod CMOS delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.051" (1.30mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 32.768kHz
natančen opis 32.768kHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 3mA