Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > TC70V5C32K7680
TC70V5C32K7680
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TC70V5C32K7680 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TC70V5C32K7680
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 32.768KHZ HCMOS SMD
Product parameter
številka dela TC70V5C32K7680 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 32.768KHZ HCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 73056 pcs Podatkovni list TC70 Series
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 1.5V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija TC70 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod HCMOS delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.063" (1.60mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 32.768kHz
natančen opis 32.768kHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 1.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 3mA