Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > kristali > TF323J32K7680R
TF323J32K7680R
TF323J32K7680R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TF323J32K7680R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TF323J32K7680R
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela TF323J32K7680R Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4422 pcs Podatkovni list TF32 Series
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Tip kHz Crystal (Tuning Fork)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm) Serija TF32