DPD055050-P9N
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DPD055050-P9N z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DPD055050-P9N
Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5.5V 3W
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 6023 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela DPD055050-P9N Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5.5V 3W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 6023 pcs Podatkovni list
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Utež -
Napetost - izhod 5.5V Napetost - Vhod 120VAC
Velikost / dimenzija 2.36" L x 1.99" W x 1.61" H (60.0mm x 50.5mm x 41.0mm) Serija -
Področje uporabe North America Moč (Watts) 2.8W
Polarizacija Negative Center Izhodni priključek Barrel Plug, 1.1mm I.D. x 3.8mm O.D. x 9.5mm
Druga imena DPD055050P9N delovna temperatura -
Brez porabe energije - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vrsta vnosa Fixed Blade Vhodni priključek NEMA 1-15P
Obrazec Wall Mount Učinkovitost -
natančen opis 5.5V 2.8W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Tok - izhod (maks.) 500mA
Dolžina kabla 72" (1.83m) Odobritve -