DPD240040-P9/RN
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DPD240040-P9/RN z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DPD240040-P9/RN
Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 10W
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4951 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela DPD240040-P9/RN Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 10W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4951 pcs Podatkovni list
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Utež -
Napetost - izhod 24V Napetost - Vhod 120VAC
Velikost / dimenzija 3.06" L x 2.19" W x 1.77" H (77.6mm x 55.6mm x 45.0mm) Serija -
Področje uporabe North America Moč (Watts) 9.6W
Polarizacija Negative Center Izhodni priključek Barrel Plug R/A, 1.05mm I.D. x 3.8mm O.D. x 9.5mm
Druga imena DPD240040P9/RN delovna temperatura -
Brez porabe energije - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vrsta vnosa Fixed Blade Vhodni priključek NEMA 1-15P
Obrazec Wall Mount Učinkovitost -
natančen opis 24V 9.6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Tok - izhod (maks.) 400mA
Dolžina kabla 72" (1.83m) Odobritve -