FSC-S30-24U
FSC-S30-24U
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FSC-S30-24U z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FSC-S30-24U
Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC CONVERTER 24V 30W
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela FSC-S30-24U Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC CONVERTER 24V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5876 pcs Podatkovni list FSC-S30 Series
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 24V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 4.57" L x 2.31" W x 1.10" H (116.0mm x 58.7mm x 28.0mm) Serija FSC-S30
Moč (Watts) 30W Druga imena 102-1585
FSCS3024U
delovna temperatura -10°C ~ 60°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalna obremenitev je obvezna - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti DC Input Capable, Universal Input Učinkovitost 86%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 1.25A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 1.25A