VFK600-D48-S12
VFK600-D48-S12
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi VFK600-D48-S12 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela VFK600-D48-S12
Proizvajalec CUI, Inc.
Opis DC/DC CONVERTER 12V 600W
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 239 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs
Product parameter
številka dela VFK600-D48-S12 Proizvajalec CUI, Inc.
Opis DC/DC CONVERTER 12V 600W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 239 pcs Podatkovni list VFK600 Series
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Tip Isolated
Velikost / dimenzija 7.84" L x 4.99" W x 1.54" H (199.1mm x 126.8mm x 39.1mm) Serija VFK600
Moč (Watts) 600W Pakiranje Bulk