VGS-250B-48
VGS-250B-48
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi VGS-250B-48 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela VGS-250B-48
Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC-DC 250 W 48 VDC SINGLE OUTPUT
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
številka dela VGS-250B-48 Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC-DC 250 W 48 VDC SINGLE OUTPUT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2297 pcs Podatkovni list VGS-250B Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 48V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 8.46" L x 4.53" W x 1.18" H (215.0mm x 115.0mm x 30.0mm) Serija VGS-250B
Moč (Watts) 250W Druga imena 102-4983
delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Minimalna obremenitev je obvezna - Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Adjustable Output
Učinkovitost 89.5% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 5.2A 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 5.2A California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.