VMS-300-24
VMS-300-24
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi VMS-300-24 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela VMS-300-24
Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC CONVERTER 24V 300W
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 456 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
60 pcs
Product parameter
številka dela VMS-300-24 Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC CONVERTER 24V 300W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 456 pcs Podatkovni list VMS-300 Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 24V Napetost - izolacija 4kV
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Tip Open Frame
Velikost / dimenzija 5.00" L x 3.20" W x 1.50" H (127.0mm x 81.3mm x 38.1mm) Serija VMS-300
Moč (Watts) 300W Druga imena 102-3399
VMS30024
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalna obremenitev je obvezna - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Standby Output, Universal Input Učinkovitost 83%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 12.5A 90 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 12.5A