VMS-350-58
VMS-350-58
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi VMS-350-58 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela VMS-350-58
Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC CONVERTER 58V 175W/225W
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 742 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
54 pcs
Product parameter
številka dela VMS-350-58 Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC CONVERTER 58V 175W/225W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 742 pcs Podatkovni list VMS-350 Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 58V Napetost - izolacija 4.2kV
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Tip Open Frame
Velikost / dimenzija 5.00" L x 3.00" W x 1.00" H (127.0mm x 76.2mm x 25.4mm) Serija VMS-350
Moč (Watts) 175W (350W Forced Air) delovna temperatura -40°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Adjustable Output, PFC, Standby Output, Universal Input Učinkovitost 94%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 58V 6.04A 90 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 6.04A