VOF-275-12-1
VOF-275-12-1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi VOF-275-12-1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela VOF-275-12-1
Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC CONVERTER 12V 160W/275W
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 780 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
60 pcs
Product parameter
številka dela VOF-275-12-1 Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC CONVERTER 12V 160W/275W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 780 pcs Podatkovni list VOF-275 Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod 80 ~ 264 VAC Tip Open Frame
Velikost / dimenzija 5.00" L x 3.00" W x 0.75" H (127.0mm x 76.2mm x 19.1mm) Serija VOF-275
Moč (Watts) 160W (275W Forced Air) delovna temperatura -40°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Adjustable Output, PFC, Standby Output, Universal Input Učinkovitost 88%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 22.92A 80 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 22.92A