Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > MP930-330-1%
MP930-330-1%
MP930-330-1%
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MP930-330-1% z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MP930-330-1%
Proizvajalec Caddock Electronics, Inc.
Opis RES 330 OHM 30W 1% TO220
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela MP930-330-1% Proizvajalec Caddock Electronics, Inc.
Opis RES 330 OHM 30W 1% TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 45839 pcs Podatkovni list MP900, MP9000 Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient -20/ +80ppm/°C Paket naprave za dobavitelja TO-220
Velikost / dimenzija 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm) Serija Kool-Pak®MP900
Odpornost 330 Ohms Moč (Watts) 30W
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-2
Druga imena MP930-330-1%-ND