2DDR-100SF0
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2DDR-100SF0 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 2DDR-100SF0 |
|---|---|
| Proizvajalec | Cannon |
| Opis | MICRO DD 100POS SKT |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | 2DDR-100SF0 | Proizvajalec | Cannon |
|---|---|---|---|
| Opis | MICRO DD 100POS SKT | Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| količina Na voljo | 4717 pcs | Podatkovni list | Microminiature 2D Catalog2D Series Datasheet |
| Kategorija | Priključki, Interconnects | Shell Size, Layout Connector | 5 (DD, D) Double Density |
| Material školjke, Dokončaj | Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium | Shell Finish Thickness | - |
| Serija | Micro, 2D | Pakiranje | Bulk |
| Druga imena | 2DDR100SF0 I2DDR-100SF0 |
delovna temperatura | -55°C ~ 85°C |
| Število vrstic | 4 | Število pozicij | 100 |
| Opomba | Contacts Not Included | Tip montaže | Free Hanging (In-Line) |
| Cipele parjenja | - | Status svobodnega statusa / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Ingress Protection | - | Flange Feature | Housing/Shell (Unthreaded) |
| Lastnosti | - | Dielektrični material | Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled |
| natančen opis | Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, Double Density Connector 100 Position | Vrsta kontakta | Signal |