Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Kontakti > APKSB25H25002
APKSB25H25002
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi APKSB25H25002 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela APKSB25H25002
Proizvajalec Cannon
Opis CONTACT SOCKET 2.5MM CRIMP GOLD
(v ameriških dolarjih)
15000 pcs
Product parameter
številka dela APKSB25H25002 Proizvajalec Cannon
Opis CONTACT SOCKET 2.5MM CRIMP GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 104872 pcs Podatkovni list APD Series Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik ali obseg - mm² 1.5 ~ 2.5mm²
Žični merilnik ali območje - koaksialni - Žični merilnik ali območje - AWG -
Tip Power, Stamped Zaključek zaključka -
Serija APD 4-Way Pakiranje Tape & Reel (TR)
Druga imena 1003-2365-2
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Insulation Support
natančen opis Socket Contact Size 2.5mm Crimp Gold Vrsta kontakta Socket
Končaj stika Crimp Velikost stika 2.5mm