Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > CA01COME22-14SB
CA01COME22-14SB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CA01COME22-14SB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CA01COME22-14SB
Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN RCPT 19POS INLINE SKT
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4576 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela CA01COME22-14SB Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN RCPT 19POS INLINE SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4576 pcs Podatkovni list CA01COME22-14SB Datasheet
Kategorija Priključki, Interconnects Napetost - ocenjena 500VAC, 700VDC
Atributi atributov IP67 - Dust Tight, Waterproof Prekinitev Solder Cup
Serija MIL-DTL-5015, CA-COM-B RoHS Status Bulk
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 19
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Številka izdelka proizvajalca CA01COME22-14SB
Velik premer dobavljen 22-14 Lastnosti Strain Relief
Razširjen opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver Opis CONN RCPT 19POS INLINE SKT
Trenutna ocena 22A Tok - Max / Contact Reverse Bayonet Lock