CA02COM-E24-7P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CA02COM-E24-7P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | CA02COM-E24-7P |
|---|---|
| Proizvajalec | Cannon |
| Opis | CIRCULAR |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 500 pcs | ||||
Product parameter
| številka dela | CA02COM-E24-7P | Proizvajalec | Cannon |
|---|---|---|---|
| Opis | CIRCULAR | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 5277 pcs | Podatkovni list | CA-COM Catalog |
| Kategorija | Priključki, Interconnects | Serija | * |
| Druga imena | 121470-0024 | Proizvajalec Standardni čas vodenja | 19 Weeks |
- Podobni izdelki
- povezane novice
Podobni izdelki
- del #:
CA02COM-E24-28S-F0 - Proizvajalci:
Cannon - Opis:
CONN RCPT HSG FMALE 24POS PNL MT - Na zalogi:
- del #:
CA02COM-E24-7S-F0 - Proizvajalci:
Cannon - Opis:
CONN RCPT HSG FMALE 16POS PNL MT - Na zalogi:
CA02COM-E24A24P-B-01-F0 - Proizvajalci:
CONN RCPT HSNG MALE 12POS PNL MT - Na zalogi: