Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > CA02COME22-12PB
CA02COME22-12PB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CA02COME22-12PB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CA02COME22-12PB
Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN RCPT 5POS BOX MNT W/PINS
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela CA02COME22-12PB Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN RCPT 5POS BOX MNT W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5743 pcs Podatkovni list CA-COM CatalogCA02COME22-12PB Drawing
Kategorija Priključki, Interconnects Napetost - ocenjena 500VAC, 700VDC
Atributi atributov IP67 - Dust Tight, Waterproof Prekinitev Solder Cup
Serija MIL-DTL-5015, CA-COM-B RoHS Status Bulk
Druga imena CA02COME2212PB delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 5 Tip montaže Panel Mount, Flange
Številka izdelka proizvajalca CA02COME22-12PB Velik premer dobavljen 22-12
Lastnosti Strain Relief Razširjen opis 5 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Opis CONN RCPT 5POS BOX MNT W/PINS Trenutna ocena 22A, 74A