Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > CA02COME22-14PBA176
CA02COME22-14PBA176
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CA02COME22-14PBA176 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CA02COME22-14PBA176
Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 2482 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela CA02COME22-14PBA176 Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 2482 pcs Podatkovni list CA-COM Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 500VAC, 700VDC
Prekinitev Solder Cup Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 8-33
Shell material Aluminum Alloy and Zinc Die Cast Shell Finish Nickel
Serija MIL-DTL-5015, CA-COM-B Pakiranje Bulk
Druga imena CA02COME2214PBA176
ICA02COME22-14PBA176
Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 19
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti -
Tip pritrjevanja Reverse Bayonet Lock natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Trenutna ocena 22A Končna debelina - parjenje 19.7µin (0.50µm)