Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > CA02COME22-19P
CA02COME22-19P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CA02COME22-19P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CA02COME22-19P
Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN RCPT 3POS BOX MNT W/PINS
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela CA02COME22-19P Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN RCPT 3POS BOX MNT W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5796 pcs Podatkovni list CA-COM CatalogCA02COME22-19P Drawing
Kategorija Priključki, Interconnects Napetost - ocenjena 500VAC, 700VDC
Atributi atributov IP65 - Dust Tight, Water Resistant Prekinitev Solder Cup
Serija MIL-DTL-5015, CA-COM RoHS Status Bulk
Druga imena CA02COME2219P delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 14 Tip montaže Panel Mount, Flange
Številka izdelka proizvajalca CA02COME22-19P Velik premer dobavljen 22-19
Lastnosti - Razširjen opis 14 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Opis CONN RCPT 3POS BOX MNT W/PINS Trenutna ocena 22A