Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > CA02COME24-28S
CA02COME24-28S
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CA02COME24-28S z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CA02COME24-28S
Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN RCPT 24POS BOX MNT W/SKTS
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela CA02COME24-28S Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN RCPT 24POS BOX MNT W/SKTS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4701 pcs Podatkovni list CA-COM CatalogCA02COME24-28S Drawing
Kategorija Priključki, Interconnects Napetost - ocenjena 200VAC, 250VDC
Atributi atributov IP65 - Dust Tight, Water Resistant Prekinitev Solder Cup
Serija MIL-DTL-5015, CA-COM RoHS Status Bulk
Druga imena CA02COME2428S delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 24 Tip montaže Panel Mount, Flange
Številka izdelka proizvajalca CA02COME24-28S Velik premer dobavljen 24-28
Lastnosti - Razširjen opis 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
Opis CONN RCPT 24POS BOX MNT W/SKTS Trenutna ocena 22A