Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > CA06COMF22-14S
CA06COMF22-14S
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CA06COMF22-14S z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CA06COMF22-14S
Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG FMALE 19POS SOLDER CUP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4024 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela CA06COMF22-14S Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG FMALE 19POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4024 pcs Podatkovni list CA-COM Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 500VAC, 700VDC
Prekinitev Solder Cup Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 8-33
Shell material Aluminum Alloy and Zinc Die Cast Shell Finish Nickel
Serija MIL-DTL-5015, CA-COM Pakiranje Bulk
Druga imena CA06COMF2214S Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 19
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver Trenutna ocena 22A