Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > CA06R22-14P
CA06R22-14P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CA06R22-14P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CA06R22-14P
Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG 19POS INLINE W/PINS
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5988 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela CA06R22-14P Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG 19POS INLINE W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5988 pcs Podatkovni list MIL-STD-5015, CA CatalogMIL-DTL-5015, CA Brochure
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 50V
Prekinitev Solder Cup Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 22-14
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Serija MIL-DTL-5015, CA Pakiranje Bulk
Druga imena CA06R2214P
ICA06R22-14P
Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 19
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Lastnosti Strain Relief Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver Trenutna ocena 22A