Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > CA08COME22-14PB
CA08COME22-14PB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CA08COME22-14PB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CA08COME22-14PB
Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela CA08COME22-14PB Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5678 pcs Podatkovni list CA-COM Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 500VAC, 700VDC
Prekinitev Solder Cup Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 8-33
Shell material Aluminum Alloy and Zinc Die Cast Shell Finish Nickel
Serija MIL-DTL-5015, CA-COM-B Pakiranje Bulk
Druga imena CA08COME2214PB Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 19
Tip montaže Free Hanging (In-Line), Right Angle Montažna funkcija -
Lastnosti Strain Relief Tip pritrjevanja Reverse Bayonet Lock
natančen opis 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver Trenutna ocena 22A