Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > CA08COME28-22PB
CA08COME28-22PB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CA08COME28-22PB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CA08COME28-22PB
Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 889 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela CA08COME28-22PB Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 889 pcs Podatkovni list CA-COM Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 900VAC, 1250VDC
Prekinitev Solder Cup Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 8-33
Shell material Aluminum Alloy and Zinc Die Cast Shell Finish Nickel
Serija MIL-DTL-5015, CA-COM-B Pakiranje Bulk
Druga imena CA08COME2822PB
ICA08COME28-22PB
Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 6
Tip montaže Free Hanging (In-Line), Right Angle Montažna funkcija -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti Strain Relief
Tip pritrjevanja Reverse Bayonet Lock natančen opis 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Trenutna ocena 22A, 135A Končna debelina - parjenje -