Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > CA20COML24-28PB
CA20COML24-28PB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CA20COML24-28PB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CA20COML24-28PB
Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 24POS SOLDER
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela CA20COML24-28PB Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 24POS SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4664 pcs Podatkovni list CA-COM Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 200VAC, 250VDC
Prekinitev Solder Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 8-33
Shell material Aluminum Alloy and Zinc Die Cast Shell Finish Nickel
Serija MIL-DTL-5015, CA-COM-B Pakiranje Bulk
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 24 Tip montaže Panel Mount, Through Hole
Montažna funkcija Flange Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti -
Tip pritrjevanja Reverse Bayonet Lock natančen opis 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Silver
Trenutna ocena 22A Končna debelina - parjenje -