Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > CA20L32A55PB
CA20L32A55PB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CA20L32A55PB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CA20L32A55PB
Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 55POS SOLDER
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4326 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela CA20L32A55PB Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 55POS SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4326 pcs Podatkovni list CA3100R10SL-3PB Drawing
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 50V
Prekinitev Solder Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 8-33
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Serija MIL-DTL-5015, CA-B Pakiranje Bulk
Druga imena ICA20L32A55PB Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 55
Tip montaže Panel Mount, Through Hole Montažna funkcija Flange
Lastnosti - Tip pritrjevanja Reverse Bayonet Lock
natančen opis 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Silver Trenutna ocena 22A
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Silver
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva Olive Drab
Podobni izdelki
CA20P Image
  • del #:CA20P
  • Proizvajalci:XP Power
  • Opis:DC DC CONVERTER 2000V 1W
  • Na zalogi:372
CA20P-5 Image
  • del #:CA20P-5
  • Proizvajalci:XP Power
  • Na zalogi:389
 RFQ
 RFQ
CA210 Image
  • del #:CA20L2821SWB
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN RCPT 37POS BOX MNT W/SKTS