Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > CIR06CF-22-23P
CIR06CF-22-23P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CIR06CF-22-23P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CIR06CF-22-23P
Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1135 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela CIR06CF-22-23P Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1135 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 22-23
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Serija MIL-DTL-5015, CIR Pakiranje Bulk
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 8 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lastnosti Cable Clamp Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver Trenutna ocena 23A