DA24658-15
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DA24658-15 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DA24658-15
Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis DSUB DA DEEP STRT B/S 50U G
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 290 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela DA24658-15 Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis DSUB DA DEEP STRT B/S 50U G Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 290 pcs Podatkovni list D-Sub Accessories Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Uporaba -
Končna debelina zaključka Assembly Hardware, Cable Clamp Serija -
Obloga 180° Število pozicij 15
Material Brass Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Številka izdelka proizvajalca DA24658-15 Spol -
Lastnosti - Razširjen opis 15 Position One Piece Backshell Connector 180°
Opis DSUB DA DEEP STRT B/S 50U G Velikost stika Gold
Barva - Vrsta pripomočka One Piece Backshell
Podobni izdelki
  • del #:DA2610100L
  • Proizvajalci:Panasonic
  • Opis:DIODE GEN PURP 80V 100MA SOD882