Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DAM15P1A8NA191
DAM15P1A8NA191
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DAM15P1A8NA191 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DAM15P1A8NA191
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4207 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela DAM15P1A8NA191 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4207 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A) Material školjke, Dokončaj -
Serija D*M Pakiranje Bulk
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 15 Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ingress Protection - Stanovanjski material Polyester
Flange Feature Mating Side (4-40) Lastnosti Grounding Indents, Mounting Brackets
natančen opis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 7.5A
Vrsta kontakta Signal Kontaktni material Copper Alloy
Kontaktni obrazec Machined Stopite v stik s finišno debelino 30.0µin (0.76µm)
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Slog konektorja D-Sub Barva -
Razmik med predelki -
Podobni izdelki
 RFQ
 RFQ
  • del #:DAM15P1A7N
  • Proizvajalci:Cannon