Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DAM15SA191A197
DAM15SA191A197
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DAM15SA191A197 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DAM15SA191A197
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela DAM15SA191A197 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5562 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A) Material školjke, Dokončaj Steel, Tin-Nickel Plated
Serija D*M Pakiranje Bulk
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 15 Tip montaže Through Hole
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Stanovanjski material Thermoplastic
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti -
natančen opis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 7.5A